KYMCO MOTOR MİDYAT BAYİLİĞİ

KYMCO Motor Midyat Bayisi Yaren Motor olarak Birbirinden atik ve güzel motosiklet modelleriyle hizmetinizdeyiz.KYMCO Motor ürünlerini web sitemiz aracılığıyla inceleyip, satın alabilirsiniz veya web sitemiz www.yarenmotor.com üzerinden 9 aya varan taksitlerle online satın alabilirsiniz.

.

KYMCO MOTOR HAKKINDA

                        Kymco

1964 yılında Tayvan’da kurulan KYMCO, 4000 çalışanı ve satış gelirleri ile Dünya’nın en büyük scooter, motosiklet, ATV ve endüstriyel motor üreticilerinden biridir. Dünya’da kullanılan 7 milyondan fazla scooter ve motosikletin üreticisi olan KYMCO, 60 değişik model ve 500.000 adet/yıl üretimini Uzak Doğu, Asya, Avrupa ve Kuzey ve Güney Amerika’ya ihracatını gerçekleştirmektedir.

Kuruluşundan bu yana sermayesini 250 kat artıran ve halen Tayvan’ın en büyük üreticisi ve ihracatçısı olan KYMCO, istikrarlı büyümesine devam etmektedir. Global perspektif doğrultusunda bir dünya firması olmayı hedefleyen KYMCO, Tayvan dışında da Çin’de 2, Endonezya’da 1 fabrikası bulunmaktadır. Şirket KYMCO’yu beş kıtada yayılacak uluslararası bir marka olarak geliştirmiştir. KYMCO, 1993 yılında, üretim alanları olan Çin Anakarası ve Endonezya’da yayılmaya başlamıştır. Kalitesi ile haklı olarak kabul gördüğü diğer kıtalarda da yayılmaya devam etmiştir. Çevreye saygı ve doğal hayatın korunmasına birinci derecede önem veren KYMCO, ürettiği scooterler ve motosikletler için geliştirdiği çevre dostu, düşük emisyonlu motorlar ve geri dönüştürülebilir malzemeler ile bu konuda üzerine düşeni yapmaktadır. Her zaman dünya kalitesinin ilerisinde olmak KYMCO’nun temel felsefesidir. Bu doğrultuda, “Toplam Kalite Yönetimi” anlayışını benimsemiş olan firma, 1993 yılında Tayvan Kalite Büyük Ödülü’nü ve 1994 yılında da ”ISO-9001” sertifikasını almıştır.

Kymco, 2014 yılı Temmuz ayı itibariyle Türkiye’nin motosiklet sektörü satış lideri UMA( Uğur Motorlu Araçlar) ile distribütörlük anlaşması imzaladı. Kymco yaptığı bu işbirliği ile, Türkiye pazarında, uygun modelleri, yaygın yedek parça ve servis ağıyla, satış sonrası hizmet ve pazarlama faaliyetlerine destek vererek, global kalite anlayışını UMA güvencesiyle Türkiye yollarına taşıyor.

MONDİAL MOTOSİKLET ALIRKEN NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Mondial Motor Midyat Bayisi Yaren Motor Aracılığıyla Motosiklet Almanın Bir Çok  Avantajları Vardır. İşte Sadece bir kaçını sıralayalım.

 • Bütün KYMCO Motor Ürünlerinin Bulunması

 • İnternet Mağazamız Üzerinden KYMCO Motosiklet Alabilme

 • KYMCO Motor’un Bütün Avantajlarından Faydalanma

 • Kredi Kartı İle 9 Aya Kadar Taksit İmkanı

 • Yılların Tecrübesi

 • Güvenli ve Sorunsuz Alışveriş

 • Garantili Ve Yetkili Servis Güvencesi

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • KYMCO Motor Midyat Bayisi Kimdir?

  Yaren Motor,KYMCO Motor Mardin Midyat Bayisidir.

 • Motorsikletlerinizin Garantisi Var Mıdır?

  Web sitemizde ve Mağazamızda satılan bütün KYMCO Ürünlerin Mondial Motor Güvencisiyle Yetkili Servis Garantisi Vardır.

 • İnternet Üzerinden Nasıl Kymco Motor Satın Alabilirsiniz?

  Yaren Motor Resmi Web Sitesi www.yarenmotor.com üzerinden birbirinden güzel avantajlarla Kymco Motor Ürünlerini satın alabilirsiniz.

 • Kymco Midyat Bayiliğinin Telefon Numarası Kaçtır?

  0.482 462 28 38  ‘dir.

© Copyright 2015 Yaren Motor - Midyat Motosiklet - www.yarenmotor.com Tasarım : Yaren Bilgisayar & Midyat Web Tasarım