HERO MOTOR MİDYAT BAYİLİĞİ

Hero MotoCorp, teknoloji, stil ve kalite kriterlerini oluştururken müşterinin ihtiyaçlarını ve isteklerini yerine getiren küresel bir kurum anlayışı ile müşterilerini markalarının savunucusu haline getirmeyi ilke edinmiştir.
Çünkü; Hero’yu en iyi, kullanan bilir… Ürünlerimizi görmek, satın ve bilgi almak için sizleri Yaren Motor Showroomlarına bekliyoruz

HERO MOTOR HAKKINDA

Hindistan merkezli olan Hero Motocorp dünyanın en büyük motosiklet üreticisidir.

Yılda 7 milyon adedi bulan yıllık üretim kapasitesine sahip Hero Motor, 1947 yılında kurulmuştur. 1983 yılında Japon Honda ile ortak üretime başlayan Hero, 2011 yılına kadar Hero Honda ve Honda modellerini üretip dünyaya satmasının ardından, 2011’de Japon ortağından ayrılarak yola Hero Motor olarak devam etme kararı almıştır.

Üç büyük üretim tesisinde, bine yakın mühendis ve Ar-ge teknikeri ile 11.000 kişi istihdam eden Hero, Türkiye’de 50.000 kilometre veya 5 yıl garanti vermektedir.

Hindistan’da yüzde 50 oranında Pazar payına sahip olan Hero, Asya Motor ile distribütörlük ve üretim anlaşması yaparak, Şubat 2014 itibari ile Avrupa pazarında ilk Türkiye ile yer alma kararı almıştır.

HERO MotorsikletGücünü iki tekerliğinden ve Hindistan’ın yetkinliğinden alan Hero, küresel arenada genişleme ve yenilenme odaklı atılımları ile birlikte, dünya standartlarında mobilite çözümleri sağlamaya yönelik garantiyi sunan bir şirket olma özelliğini sürdürmeyi amaçlamaktadır.

HERO Motorsiklet Biz Hero olarak, “Bireysel hareket, güçlü birey” ilkesini temel alarak yola çıktık. Buna, bitmeyen sabır ve geliştirme arzumuzu da ekleyerek, elli milyonun üzerinde ailenin dünyasına girdik.

Göstermiş olduğumuz emek ve özverinin karşılığını dünyanın en büyük motosiklet firması olarak almanın haklı gururunun yanı sıra, Hindistan pazarında olduğu gibi dünyanın birçok ülkesinde belirleyici olmaya devam etmek için sürekli yenilenen bir enerji ile çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Motorsiklet kullanımı bir kültür belirtisini oluğunu savunan HERO yetkilileri her eve bir motorsiklet sloganıyla Türkiye de kişi başına kulanım oranını Gelişmiş olan ülkeler oranına ulaşması için üzerine düşeni yapacaktır.

HERO MOTOSİKLET ALIRKEN NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

HERO Motorsiklet Midyat Bayisi Yaren Motosiklet Aracılığıyla Motosiklet Almanın Bir Çok  Avantajları Vardı Bir Kaçını Sizin İçin Kısaca Sıralayalım.

 • HERO Motosiklet Ürünlerinin Bulunması

 • İnternet Mağazamız Üzerinden HERO Motosiklet Alabilme

 • HERO Dünyasının Bütün Avantajlarından Faydalanma

 • Kredi Kartı İle 9 Aya Kadar Taksit İmkanı

 • Yılların Tecrübesi

 • Güvenli ve Sorunsuz Alışveriş

 • Garantili Ve Yetkili Servis Güvencesi

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Ürünlerinizin Garantisi Var Mıdır?

  HERO Motor Midyat Bayisi Yaren Motorsiklettir.

 • HERO Motosiklet Midyat Bayisi Kimdir?

  HERO Motor Midyat Bayisi Yaren Motordur.

 • İnternet Üzerinden Motosiklet Satışınız Var Mıdır?

  İnternet Sitemiz www.yarenmotor.com Üzerinden online olarak Çelik Motosiklet ürünlerimizi inceleyip , satın alabilirsiniz.

 • HERO Motosiklet Midyat Telefonu Kaçtır?

  HEROMotosiklet Midyat Bayisi Telefonu : 0.482 462 28 38

© Copyright 2015 Yaren Motor - Midyat Motosiklet - www.yarenmotor.com Tasarım : Yaren Bilgisayar & Midyat Web Tasarım