CF MOTO MİDYAT BAYİLİĞİ

Mardin’in Midyat İlçesinde Kurulan Yaren Motor, CF MOTO Midyat Bayiliği ile sizlere hizmet vermektedir. Yaren Motor, CF MOTO  Modern ve şık motosiklet ve  ürünlerini sizlere sunmaktadır.

.

CF MOTO HAKKINDA

CF MOTO 

1989 yılında Çin’de kurulan CF Moto, her türlü yol ve yol dışı şartlarına uygun ATV, UTV modelleri, motosiklet ve scooter üreticisidir. CF Moto, yıllık 800.000 adet motosiklet ve 70 ülkede satılan 600.000 adet motosiklet üretim kapasitesine sahip, 1,6 milyon kare alana kurulu olan sektörün güçlü kuruluşlarındandır.

Sürekli gelişim, yenilikçi ve üstün kaliteli anlayışına sahip CF Moto, Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Kanada, Afrika ve Çin’de küresel dağıtım ağına sahiptir. Kurulduğu günden bu güne sürekli geliştirdiği teknoloji ve uzman kadrosuyla 70 ülke ve bölgelerde dağıtılan 98 farklı ve başarılı ürünü kullanıcılarına sunmaktadır. Dünya çapında 1200’den fazla uluslararası ortakları ile iyi kurulmuş bir dağıtım ağına sahiptir.

Her ürünü için sıfır hata ilkesiyle çalışan, yüksek seviyede detaya önem veren
CF Moto, yenilikçi üretim yöntemlerini sürekli olarak benimsemektedir. ISO 9001 sertifikasına sahip olan CF Moto, aynı zamanda AET, EPA ve DOT şartlarına uyumlu, 2000 ve TS 16949 standartlarında üretim yapmaktadır. CF Moto, üretim için gerekli olan 1600 adet güçlü iş ekipmanlarına ( kalite araçları, motorlar, yedek parça ve bileşenleri) sahiptir. İlke olarak sürekli gelişim ve yenilikçi yapıyı benimsendiklerinden dolayı, CFMoto çalışanlarının %25 inden fazlası AR-GE bölümü için çalışmaktadır.

CF  Moto, 2011 yılından itibaren Türkiye’nin motosiklet sektörü satış lideri UMA  (Uğur Motorlu Araçlar A.Ş) bünyesinde Türkiye pazarına girmiştir. CF Moto, güçlü ATV ve UTV modelleri, yaygın yedek parça ve servis ağı, satış sonrası hizmet ve pazarlama faaliyetleriyle, Türkiye motosiklet pazarında üstün kaliteli ve güvenilir ürünleri ile hizmet vermektedir.

CF Moto MOTOSİKLET ALIRKEN NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

CF MOTO  Motorsiklet Midyat Bayisi Yaren Motor Aracılığıyla Motosiklet ve bisiklet Almanın Bir Çok  Avantajları Vardı Bir Kaçını Sizin İçin Kısaca Sıralayalım.

 • Bütün CF MOTO Ürünlerinin Bulunması

 • İnternet Mağazamız Üzerinden CF MOTO Motosiklet Alabilme

 • CF MOTO Dünyasının Bütün Avantajlarından Faydalanma

 • Kredi Kartı İle 9 Aya Kadar Taksit İmkanı

 • Yılların Tecrübesi

 • Güvenli ve Sorunsuz Alışveriş

 • Garantili Ve Yetkili Servis Güvencesi

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Online Olarak CF MOTO Ürünlerini Satın Alabilir miyim?

  Evet. CF MOTO bütün ürünleri www.yarenmotor.com üzerinden satın alabilirsiniz.

 • CF MOTO Midyat Bayisi Kimdir?

  CF MOTO Midyat Bayisi Yaren Motor’dur.

 • Ürünlerinizin Garantisi Var mıdır?

  Firmamız tarafından satılan bütün CF MOTO Ürünlerinin 2 yıl garantisi vardır.

 • Ürünlerinizin Garantisi Var mıdır?

  Firmamız tarafından satılan bütün CF MOTO Ürünlerinin 2 yıl garantisi vardır.

© Copyright 2015 Yaren Motor - Midyat Motosiklet - www.yarenmotor.com Tasarım : Yaren Bilgisayar & Midyat Web Tasarım