Benelli MOTOR MİDYAT BAYİLİĞİ Bir asırdır çığır açan modelleriyle saf bir tutku olan Benelli'yi keşfetmeye hazır mısınız?

Firmamız Gaziantep 4. Organize Sanayi Bölgesinde 25.000 m2 kapalı alanda senelik 120.000 adet motosiklet üretim kapasitesine sahip, halihazırda 200 kişiden oluşan idari birim ve üretim çalışanı ile birlikte 2004 yılından buyana dünya standartlarında teknolojik donanımıyla faaliyetine devam etmektedir. Yurt içinde ortalama 500 adet bayisi ve 500 adet servisi ile sekiz yılda sektöründe en fazla vitesli motosiklet üreten ve pazarlayan şirket haline gelmiştir. Her yıl ortalama %20 ila %30 oranında bir büyüme ve gelişme yüzdesine sahiptir.

Hem motosiklet hem de ATV modellerinde tüm kategorilerde piyasadaki en iyi ve kullanıcı dostu modellerle zirvenin tartışılmaz ismi olduğunu her fırsatta kanıtlayan firmamız; kullanıcı beklentileri doğrultusunda ve gelen taleplere kayıtsız kalmamak adına daha yüksek silindir hacmine ve güce sahip modelleri kullanıcılara kazandırma kararı almıştır.

Bu doğrultuda firmamız İtalyan Devi BENELLI firmasıyla Türkiye distribütörlüğü anlaşması sağlamış ve birbirinden mükemmel modellerle ve ülke motosiklet sektörü adına mükemmel bir kazanım sağlamıştır.

Benelli MOTOR HAKKINDA

Bu saf tutku 1911 yılında İtalya’da başlamıştır. Benelli bir mirastır hatta daha fazlasıdır. Duygu ve yeniliğe çığır açan modeller üreterek ve ileri teknolojiyi kullanarak 100 yılı aşkın süredir dünyaca ünlü sürücüler ile birlikte efsane haline gelmiştir.

Benelli zarif olmanın yanı sıra sportif bir duruş sergilemektedir. Benelli motosikletleri her binicinin gereksinimlerini karşılamak için, hatta en zorlu anlarda bile doğal çevreye saygı ile odaklanarak nihai sürüşü ile konforlu bir yolculuk sağlamaktadır. Benelli grubunun ilk kurulduğu günden beri gerçek mücadelesi de bu yönde olmuştur.

Benelli motosikleti ayrı bir kişiliğe sahiptir, hatasız sportif görünümü ve çekici tasarımı ile hemen tanınmaktadır. Pesaro firmasına ve bünyesindeki AR-GE uzmanlık merkezine tüm modellerimizde bizimle birlikte çalıştıkları için ve en yenilikçi tasarım kavramlarını birçok uzmanla yaptığımız için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Buna ek olarak, Benelli yaygın ve etkin dağıtımı ile tüm dünyada faaliyet göstermektedir.

Benelli MOTOSİKLET ALIRKEN NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Benelli Motorsiklet Midyat Bayisi Yaren Motosiklet Aracılığıyla Motosiklet Almanın Bir Çok  Avantajları Vardı Bir Kaçını Sizin İçin Kısaca Sıralayalım.

 • Benelli Motosiklet Ürünlerinin Bulunması

 • İnternet Mağazamız Üzerinden Benelli Motosiklet Alabilme

 • Benelli Dünyasının Bütün Avantajlarından Faydalanma

 • Kredi Kartı İle 9 Aya Kadar Taksit İmkanı

 • Yılların Tecrübesi

 • Güvenli ve Sorunsuz Alışveriş

 • Garantili Ve Yetkili Servis Güvencesi

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Ürünlerinizin Garantisi Var Mıdır?

  Benelli Motor Midyat Bayisi Yaren Motorsiklettir.

 • Benelli Motosiklet Midyat Bayisi Kimdir?

  Benelli Motor Midyat Bayisi Yaren Motordur.

 • İnternet Üzerinden Motosiklet Satışınız Var Mıdır?

  İnternet Sitemiz www.yarenmotor.com Üzerinden online olarak Benelli Motosiklet ürünlerimizi inceleyip , satın alabilirsiniz.

 • Benelli Motosiklet Midyat Telefonu Kaçtır?

  Benelli Motosiklet Midyat Bayisi Telefonu : 0.482 462 28 38

© Copyright 2015 Yaren Motor - Midyat Motosiklet - www.yarenmotor.com Tasarım : Yaren Bilgisayar & Midyat Web Tasarım